Na pomarańczowym tle pośrodku białe koło z logo na górze w postaci kresek symbolizujących głowę i podniesione do góry ręce. Poniżej tekst: mam to, festiwal młodzi artyści Mokotowa. Poza kółkiem na prawo w górze logotyp moje miejsce Mokotów, stąd jestem.

XVII Festiwal Młodzi Artyści Mokotowa 2023

Na jasno niebieskim tle siedzi chłopiec na literach. Z lewej widać dłoń z tekstem: ulica Ludowa 4. Do tego kolorowy tekst: zimowe kalambury w bibliotece dla dzieci i młodzieży nr 54.

16 lutego, godz. 17:00

Na beżowo-czerwonym tle trzy małe serduszka, mały kupidyn, maska karnawałowa, a na górze kolorowe chorągiewki. Do tego tekst: luty w bibliotece dla dzieci i młodzieży numer 33.

Walentynki, hafty, maski, koty...

Na czarnym tle na górze tekst: PLEBISCYT LOKOMOTYWA, książka dla niedorosłych. W górym prawym rogu grafika lokomotywy (logo plebiscytu). Niżej tekst: blogerzy nominują czytelnicy głosują.

18-31 stycznia, online: www.plebiscytlokomotywa.pl

Obrazek z uśmiechniętym Kubusiem Puchatkiem zaglądającym do dziupli, w której latają pszczółki, a ściany ociekają miodem.

18 stycznia, godz. 11–16

Styczniowa zawierucha. Drzewo obdarte z liści. W powietrzu pada śnieg i kręcą się resztki liści. Do tego tekst: styczeń w bibliotece dla dzieci i młodzieży numer 33.

Prezenty, puzzle, breloczki, Kubuś Puchatek...