Projekt realizowany jest przez Fundację Metropolia Dzieci we współpracy z bibliotekami publicznymi
Drodzy rodzice,
Multimedialna Biblioteka nr XXXI włączyła się w realizację ogólnopolskiego projektu „Z książką na start”.
Projekt jest skierowany do dzieci do 6. roku życia i ich rodzin, a jego celem jest sprawienie by dzieci od najmłodszych lat pokochały książki. To dzięki nim poznają świat, rozwijają wyobraźnię, a co najważniejsze mają okazję spędzić czas z Rodzicami: najpierw podczas wizyty w Bibliotece, a następnie podczas wspólnego czytania.
Zapraszamy do biblioteki gdzie najmłodsi czytelnicy otrzymają Paszporty Małego Czytelnika. Wyruszymy razem w podroż świata książek i wyobraźni!
Więcej informacji oraz regulamin projektu „Z książka na start” znajdziecie na stronie: www.zksiazkanastart.pl
Projekt realizowany jest przez Fundację Metropolia Dzieci we współpracy z bibliotekami publicznymi. Partnerem projektu jest Fundacja Powszechnego Czytania.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Autor: Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI
Link do posta: KLIK
Informacje o projekcie: KLIK