1 czerwca  godz. 17:00  Tyniecka 40a

Z okazji Dnia Dziecka Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI (ul. Tyniecka 40a) zaprasza na pokaz filmu „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu”, który odbędzie się 1 czerwca o godzinie 17:00. Wstęp na seans jest bezpłatny, rezerwacja miejsc na stronie biblioteki (klik tutaj).


O filmie:

Gdzie się podział cały miód?! Mały Miś marzy o słodkim urodzinowym torcie, jednak zapasy ulubionego przysmaku przepadły. Wspólnie z Tatą Misiem wyruszają do Złotej Krainy, aby zdobyć najważniejszy składnik ciasta. Na rozbrykanego Misia i ostrożnego Tatę czeka wielka przygoda!

Ulewa zniszczyła wszystkie słoiki pysznego miodku. Nic nie uchowało się także w pszczelich kryjówkach. Mały Miś pragnie wyruszyć do Złotej Krainy w poszukiwaniu niezastąpionego składnika urodzinowego tortu. Niezawodnym kompanem wycieczki okaże się Tata Miś, który początkowo niechętnie zgadza się na wspólną wyprawę przez las. Czy podczas niezwykłej przygody Mały Miś zdoła wykazać się odwagą i samodzielnością? Podróż w nieznane to przecież wielka frajda! Wszystko, żeby uratować urodzinowy tort.

Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” to pierwsza od lat polska animacja dla całej rodziny. Film oparty na bestsellerowej książce Przemysława Wechterowicza i Emilii Dziubak to kontynuacja hitowego serialu dla najmłodszych.

Reżyseria: Anna Błaszczyk,
kraj i rok produkcji: Polska 2022,
czas: 70 min.,
kategoria wiekowa: 4+

Na górze tekst: Dzień Dziecka w kinie na Tynieckiej 1 czerwca, godzina 17:00; Pokaz filmu Przytul mnie. Poszukiwacze miodu. Niżej plakat filmowy, na łące widać Małego Misia, który siedzi na barkach Taty Misia, wychyla się i sięga po wiszące wysoko na drzewie gniazdo pszczół. Na samym dole logotypy: Biblioteka, Instytucja kultury miasta stołecznego Warszawy, Moje Miejsce Mokotów. Na bokach w tle taśma filmowa.