Cztery młode osoby stoją tyłem do widza i patrzą w dal. Po sylwetkach można poznać, iż są to dwie dziewczyny oraz dwóch chłopaków. Nad nimi znajduje się napis: coraz lepsza Warszawa dzięki Twoim opiniom. Pod zdjęciem znajdują się następujące informacje: Jaka młoda Warszawa? Konsultacje społeczne. Młodzi ludzie są ważnymi mieszkańcami i mieszkankami miasta. Czym powinno kierować się miasto działając z młodzieżą i na jej rzecz? Chcemy porozmawiać o tym z Wami - młodymi osobami pracującymi z młodzieżą. Powiedz nam o swoich potrzebach: w ankiecie online do 8 października, na spotkaniach, podczas gier terenowych, w mailu na politykamlodziezowa@um.warszawa.pl. Ankieta, terminy spotkań i gier oraz więcej informacji: www.konsultacje.um.warszawa.pl. konsultacje trwają do 8 października 2021. Twoja opinia się liczy! W prawym dolnym rogu znajduje się logotyp "Zakochaj się w Warszawie".

Jaka Młoda Warszawa? Konsultacje społeczne.

 Ruszyły konsultacje społeczne polityki młodzieżowej m.st. Warszawy!

Chcemy wiedzieć, co o kierunkach strategii rozwoju naszego miasta w kontekście perspektywy młodzieżowej sądzą mieszkańcy.
Jak można się zaangażować:

I. Weź udział w spotkaniu dotyczącym polityki młodzieżowej miasta:

- 24 sierpnia (wtorek), 15-19, ogród Wolskiego Centrum Kultury przy Działdowskiej 6
- 25 sierpnia (środa), 11-15, bulwary nad Wisłą przy Muzeum Sztuki Nowoczesnej
- 26 sierpnia (czwartek),11-15, plaża Poniatówka
- 6 września (poniedziałek), 16-20, na tyłach Nowego Teatru przy Madalińskiego 10/16
- 7 września (wtorek), 16-20, bulwary na Wisłą koło Syrenki

II. Weź udział w ankiecie on-line i powiedz, czy polityka młodzieżowa faktycznie dobrze opisuje potrzeby młodzieży: Link do ankiety -> https://mlodawarszawa.surveysparrow.com/s/jaka-mloda-warszawa/tt-154aee?

III. Weź udział w grze miejskiej badającej potrzeby młodych ludzi żyjących w Warszawie. Więcej tu: www.konsultacje.um.warszawa.pl/gra_mloda_warszawa

Więcej o innych działaniach konsultacyjnych: www.konsultacje.um.warszawa.pl/mloda_warszawa