Biblioteka Publiczna

w Dzielnicy MOKOTÓW m.st. Warszawybook
book

By bezpowrotnie zniknęło!!!

Autor: Oda, Eiichiro
Manga dla miłośników opowieści przygodowych. Odmęty mórz przemierza niewielka, krucha łódka, w niej zaś, uśmiechnięty od ucha do ucha, siedzi Luffy -- chłopak, który od dziecka marzył o tym, by zostać piratem. Nie przeszkadza mu nawet to, że po zjedzeniu "diabelskiego owocu" nigdy nie będzie mógł już pływać, gdyż w zamian za to jego ciało zyskało iście magiczne, gumowe właściwości! Cel ma jeden: zostać królem piratów. By to uczynić, najpierw musi zwerbować załogę. Czy dołączy do niej tajemniczy łowca piratów Zoro?


Odpowiedzialność:Eiichiro Oda ; tłumaczenie Paweł "Rep" Dybała.
Seria:One piece / Eiichiro Oda : t. 65; J. P. F. Comics
Hasła:1901-2000
1989-2000
Komiks
Manga
Adres wydawniczy:Mierzyn : Shin Yasuda Publishing House "J. P. Fantastica", luty 2021.
Opis fizyczny:205 stron : ilustracje ; 17 cm.
Uwagi:Tytuł oryginału: One piece, 1997. Na książce także pseudonim tłumacza: Rep. Na stronie przedtytułowej odmienny tytuł serii: Japonica, Polonica, Fantastica. Tłumaczenie z japońskiego.
Forma gatunek:Książki. Komiksy i książki obrazkowe.
Powstanie dzieła:1997 r.
Twórcy:Dybała, Paweł. (1981- ). Tłumaczenie

Przeznaczenie:14+.
Powiązane zestawienia:
Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz
Inne pozycje z serii

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

BD nr LIV
ul. Ludowa 4
tel. 22 851 64 24

Sygnatura: Komiksy: IV
Numer inw.: 50113
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni

schowekzleć zamówienie


Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbook


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.

Serie (cykl) One piece należy czytać w określonej kolejności:

book
Tom 1
Romance Dawn - przygoda na horyzoncie

Odmęty mórz przemierza niewielka, krucha łódka, w niej zaś, uśmiechnięty od ucha do ucha siedzi Luffy - chłopak, który od dziecka marzył o tym, by zostać piratem. Nie przeszkadza mu nawet to, że po zjedzeniu “diabelskiego owocu" nigdy nie będzie mógł już pływać, gdyż w zamian za to jego ciało zyskało iście magiczne, [...]

book
Tom 2
Versus! Piracka załoga Buggy`ego

Luffy żegluje przed siebie w poszukiwaniu członków do swej pirackiej załogi. Pewnego razu trafia do znajdującej się w pewnym mieście bazy marynarki wojennej, gdzie przetrzymywany jest "łowca piratów" Zoro. Luffy uwalnia go z rąk niesławnego pułkownika Morgana, po czym razem ruszają ku wielkiemu korytarzowi morskiemu "grand line". [...]

book
Tom 3
To, o czym się nie kłamie

Luffy żegluje przed siebie w poszukiwaniu członków do swej pirackiej załogi. Wraz ze swym pierwszym kamratem, "łowcą piratów" Zoro, postanawia wyruszyć ku Grand Line. Wkrótce jednak zostają wplątani w konflikt pomiędzy okradającą piratów Nami, a piracką załogą kapitana Buggy`ego. Gdy Luffy dowiaduje się, że Nami posiada [...]

book
Tom 4
Sierp księżyca

W niewielkiej wiosce nad brzegiem morza mieszka pewien dość energiczny chłopak, który za wszelką cenę chce zostać piratem.Odmęty mórz przemierza niewielka, krucha łódka, w niej zaś, uśmiechnięty od ucha do ucha siedzi Luffy - chłopak, który od dziecka marzył o tym, by zostać piratem. Nie przeszkadza mu nawet to, że po zjedzeniu [...]

book
Tom 5
Komu bije dzwon

Luffy wreszcie staje twarzą w twarz z z okrutnym piratem Klahadorem! Walka, rozgrywająca się na jedynej prowadzącej do wioski ścieżce, zmierza ku nieuchronnemu rozstrzygnięciu!Tymczasem Usopp i Zoro ruszają na pomoc Kayi i chłopakom z wioski, którzy skryli się w lesie przed Jango...

book
Tom 6
Przysięga

W poszukiwaniu kucharza okrętowego Luffy i jego załoga trafiają do morskiej restauracji Baratie. Niebawem pojawia się tam również potężny pirat Don Krieg, by wcielić w życie swój "plan przejęcia statku". Tymczasem przed naszymi bohaterami pojawia się pewna tajemnicza postać...Przed wami kolejny tom przygód Luffy’ego i jego [...]

book
Tom 7
Gówniany dziadyga

Załoga Dona Kriega bierze Zeffa na zakładnika i stawia jego podwładnym okrutne ultimatum! Luffy i spółka wkraczają do akcji, jednak Sanji z jakiegoś powodu woli trzymać się z boku... Czy powodem takiego zachowania jest przeszłość łącząca go z Zeffem? Oto kolejny tom przygód poszukiwaczy legendarnego skarbu "One Piece"!

book
Tom 8
Nie zamierzam zginąć!

Nie bojąc się spojrzeć śmierci w oczy, Luffy staje do walki z Donem Kriegiem. Już wkrótce rozstrzygną się losy bitwy o Baratie! Czy dla Sanjiego oznacza to czas rozstania...!? Przed wami kolejny tom pirackiej sagi "One Piece"!

book
Tom 9
Łzy

Podążając tropem Nami, Luffy wraz z załogą trafiają do Arlong Park, miasta ryboludzi. Tam poznają zaskakującą prawdę o przeszłości swej nawigatorki! Czy tocząca samotną walkę Nami zrozumie, co czują jej towarzysze!? Przed wami kolejny tom pirackiej sagi "One Piece"!

book
Tom 10
OK, Let`s stand up!

W odpowiedzi na prośbę Nami, Luffy postanawia stawić czoła Arlongowi, jednak w ferworze walki wpada do wody! Jego towarzysze, chcąc uratować swego kapitana, również stają do decydującej walki z ryboludźmi! Oto kolejny tom arcypopularnej pirackiej sagi "One Piece"!

book
Tom 11
Największy przestępca na Wschodzie

"ZROBIĆ UŻYTEK z Nami"!? Luffy wpada w gniew słysząc, jak Arlong traktuje jego towarzyszkę jak narzędzie. By znów ujrzeć uśmiech na twarzy nawigatorki, chłopak staje do walki z szefem ryboludzi. Nad Arlong Park nadciąga zagłada! Oto kolejny tom arcypopularnej pirackiej sagi "One Piece"!

book
Tom 12
Początek legendy

Oto początek legendy! Nasi bohaterowie, odnowiwszy złożone wcześniej przysięgi, docierają wreszcie do Grand Line! Na drodze staje im pewna dziwaczna góra, za nią zaś czyha ogromny, ciemny kształt... Oto kolejny tom arcypopularnej pirackiej sagi "One Piece"!

book
Tom 13
Nie martw się!

Tuż po przybyciu na Grand Line Luffy wraz z załogą stają się obiektem ataku tajemniczej organizacji przestępczej Baroque Works. Po tym, jak poznają prawdziwą tożsamość jej szefa ich życiu zagraża wielkie niebezpieczeństwo! Oto kolejny tom arcypopularnej pirackiej sagi "One Piece"!

book
Tom 14
Marzenia

Luffy wraz z załogą opuszczają Albastę, nie wiedząc, że na pokładzie "Going Merry" znalazł się pasażer na gapę...Tymczasem log pose słomkowych nagle zaczyna wskazywać...w górę! Czy to awaria!? A może...

book
Tom 15
Naprzód!

"Uwierzcie w nas i płyńcie naprzód!" Pożegnani słowami olbrzyma Brogy’ego, nasi bohaterowie ruszają ku następnej wyspie! Plany krzyżuje im nagła choroba Nami. By jej pomóc, Luffy wraz z załogą rozpoczynają pilne poszukiwania lekarza. Oto kolejny tom arcypopularnej pirackiej sagi "One Piece"!

book
Tom 16
Przekazana wola

Luffy postanawia zwerbować do załogi niebieskonosego renifera imieniem Tony Tony Chopper. Okazuje się, że tragiczne wydarzenia z przeszłości pozostawiły w sercu biednego zwierzaka głębokie rany. Co naprawdę wydarzyło się na wyspie Drum?Oto kolejny tom arcypopularnej pirackiej sagi One Piece!

book
Tom 17
Wiśnie Hiluluka

Luffy i Chopper stają do walki a Wapolem - zdradzieckim królem, który porzucił swój kraj w potrzebie. Czy uda im się spełnić wolę zmarłego Hiluluka? Czy piracka bandera z czaszką naprawdę pomoże uratować Drum?Oto kolejny tom arcypopularnej pirackiej sagi One Piece!

book
Tom 18
Ace

Nasi bohaterowie wresczie docierają do Alabasty!Po zejściu na ląd piersze kroki kierują, rzecz jasna, ku gospodzie, tam jednak spotykają pewnego niezwykłego chłopaka...Tymczasem sytuacja w królestwie pogarsza się z dnia na dzień. Do akcji postanawia wkroczyć sam Mr. O!Oto kolejny tom arcypopularnej pirackiej serii One Piece!

book
Tom 19
Fala rebelii

Na skutek intryg Baroque Works, wojska rebeliantów są o krok od decydującej bitwy z królewską armią Alabasty. By jak najszybciej powstrzymać nadciągającą rzeź, Luffy z przyjaciółmi ruszają do położonej w Rainbase siedziby Mr. 0. Tam jednak wpadają w zastawioną na nich pułapkę... Oto kolejny tom arcypopularnej pirackiej sagi "One [...]

book
Tom 20
Wszystko rozstrzygnie się w Alubarnie

Stolica Alabasty stoi na skraju zagłady! Sytuacja ze złej zmienia się w beznadziejną. Luffy postanawia samotnie rzucić wyzwanie będącemu źródłem wszelkich problemów Mr. 0! Czy zdoła go pokonać!? Oto kolejny tom arcypopularnej pirackiej sagi "One Piece"!

book
Tom 21
Utopia

Vivi udaje się wreszcie dotrzeć do pałacu, jednak niespodziewanie pojawia się tam również sam Crocodile, który wyjawia księżniczce szokującą prawdę na temat swych prawdziwych intencji. Tymczasem załoga Luffy’ego dzielnie stawia czoła elicie Baroque Works. Oto kolejny tom arcypopularnej pirackiej sagi "One Piece"!

book
Tom 22
Hope

Plac przed pałacem królewskim niebawem wyleci w powietrze! W Alubarnie trwa bitwa mająca zadecydować o dalszych losach Alabasty, tymczasem Luffy wreszcie dociera do Crocodile`a. Czy tym razem uda mu się zwyciężyć!?Oto kolejny tom arcypopularnej pirackiej sagi One Piece!

book
Tom 23
Przygoda Vivi

Skrajnie wyczerpany walką z Crocodilem Luffy podejmuje kolejną próbę pokonania przeciwnika. Czy więź łącząca go z przyjaciółmi doda mu sił? Czy uda się wreszcie zakończyć wojnę wyniszczającą Alabastę? Oto kolejny tom arcypopularnej pirackiej sagi "One Piece"!

book
Tom 24
Marzenia

Luffy wraz z załogą opuszczają Albastę, nie wiedząc, że na pokładzie "Going Merry" znalazł się pasażer na gapę...Tymczasem log pose słomkowych nagle zaczyna wskazywać...w górę! Czy to awaria!? A może...

book
Tom 25
Mężczyzna za sto milionów berry

Czy podniebna wyspa naprawdę istnieje? By się przekonać, Luffy z załogą udają się do siedziby Cricketa, zamieszkującego na obrzeżach Jayi wyrzutka. Ten zgadza się im pomóc, jednak powietrzna eskapada zapowiada się na o wiele trudniejszą, niż można było przypuszczać!

book
Tom 26
Przygoda na wyspie Boga

Luffy i jego załoga wreszcie docierają na podniebną wyspę! Wszystko wygląda tam jak nie z tego świata! Podekscytowany Luffy zamierza od razu wyruszyć na poszukiwanie nowych przygód, jednak... wraz z przyjaciółmi zostają uznani za przestępców! Co spotka ich w tajemniczym kraju boga!? Oto kolejny tom arcypopularnej pirackiej sagi "One [...]

book
Tom 27
Uwertura

Luffy wraz z załogą zostają oskarżeni o nielegalne wkroczenie na teren Skypiei. Za to przestępstwo zostają poddani niezwykle ciężkim próbom. Podczas kolejnych przygód poznają największą tajemnicę podniebnej wyspy... Co to takiego!? Oto kolejny tom arcypopularnej pirackiej sagi "One Piece"!

book
Tom 28
"Demon wojny" Wiper

Słomkowa załoga wyrusza na poszukiwanie ukrytego na Upper Yardzie złota. Luffy i przyjaciele zostają jednak wplątani w wojnę pomiędzy wojskiem boga Enela a Shandianami, którzy pragną odzyskać swą ojczystą wyspę. Rozpoczyna się mordercza gra o przetrwanie! Oto kolejny tom arcypopularnej pirackiej sagi "One Piece"!

book
Tom 29
Oratorium

Mordercza gra o przetrwanie w Upper Yardzie wkracza w decydującą fazę! Czy proroctwo Enela się spełni!? Czy po upływie wyznaczonego czasu na polu walki naprawdę pozostanie tylko pięć osób!? A jeśli tak - kto to będzie!? Oto kolejny tom arcypopularnej pirackiej sagi "One Piece"!

book
Tom 30
Kaprys

Kolejni śmiałkowie próbują pokonać Enela, jednak jego moc okazuje się niezwyciężona! Czy ktokolwiek zdoła go powstrzymać przed zniszczeniem Skypiei!? Może sztuka ta uda się Luffy’emu, który nagle pojawia się na polu walki!? Oto kolejny tom arcypopularnej pirackiej sagi "One Piece"!

book
Tom 31
"Jesteśmy tutaj"

Czterysta lat temu do wybrzeży Jayi przybija statek dowodzony przez mężczyznę imieniem Montblanc Noland. Co połączy go z wielkim shandiańskim wojownikiem Calgarą? Co naprawdę wydarzyło się na wyspie, której część stanie się areną ostatecznego starcia pomiędzy Luffym a Enelem!? Oto kolejny tom arcypopularnej pirackiej sagi "One [...]

book
Tom 32
Miłosna pieśń wyspy

Luffy ponownie staje oko w oko z Enelem! Czy tym razem zdoła pokonać złowrogiego boga? Czy nad Skypieą znów rozlegnie się bicie złotego dzwonu!? Czy odwieczna wojna w niebie wreszcie dobiegnie końca!? Nadszedł czas pożegnania z podniebną wyspą! Oto kolejny tom arcypopularnej pirackiej sagi "One Piece"!

book
Tom 33
Davy back fight

Słomkowi stają do pojedynku Davy Back Fight, w którym stawką są... członkowie uczestniczących załóg! Przed nimi trzy rundy rywalizacji z podstępnymi piratami Foxy`ego. Kto zwycięży!? Kto straci towarzysza żeglugi!? Oto kolejny tom arcypopularnej pirackiej sagi "One Piece"!

book
Tom 34
Wodna stolica Water 7

Przed nami finał pojedynku w Davy Back Fight! Tuż po jego zakończeniu przed słomkowymi niespodziewanie pojawia się niejaki "Niebieski Bażant", admirał, który wydaje się znać tajemnicę przeszłości Robin!Wkrótce Luffy wraz z przyjaciółmi wyruszają do Water 7, zwanego "wodną stolicą" miasta słynącego z cieśli okrętowych. Czy uda [...]

book
Tom 35
Kapitan

Załoga Słomkowych jest w szoku po diagnozie postawionej Merry’emu przez szkutników. W tej dramatycznej sytuacji Luffy, jako kapitan, musi podjąć niezwykle trudną decyzję. Na tym tle dochodzi do wielkiej kłótni pomiędzy nim a Usoppem. Czy nasi piraci przetrwają ten kryzys!? Oto kolejny tom arcypopularnej pirackiej sagi "One Piece"!

book
Tom 36
Dziewiąta sprawiedliwość

Po odłączeniu się od załogi Robin nagle znika... Czy to ona stoi za zamachem na burmistrza Iceberga!? Słomkowi za wszelką cenę chcą się tego dowiedzieć, tymczasem na jaw wychodzą kolejne, szokujące fakty, zaś do akcji wkracza tajemnicza organizacja CP9! Oto kolejny tom arcypopularnej pirackiej sagi "One Piece"!

book
Tom 37
Tom

Chcąc za wszelką cenę odwieść Robin od opuszczenia załogi, Słomkowi stają oko w oko z CP9. Ci natomiast ruszają na poszukiwanie Franky’ego, by odebrać mu tajne plany konstrukcyjnej pradawnej broni o nazwie "Pluton", przekazane uczniom przez legendarnego cieślę Toma. Jakie tajemnice kryje ta historia? Oto kolejny tom [...]

book
Tom 38
Rocket man

By odbić Robin z rąk CP9, Sanji zakrada się na pokład morskiego pociągu. Tymczasem w Water 7 lada chwila uderzy przerażająca Aqua Laguna. Czy Nami i Chopper zdążą odnaleźć Luffy’ego i Zorro i ocalić ich przed pewną śmiercią!? Oto kolejny tom arcypopularnej pirackiej sagi "One Piece"!

book
Tom 39
Bitwa o Robin

Na pokładzie Puffing Toma Sanji, Franky oraz tajemniczy Snajperking rozpoczynają realizację wielkiego planu odbicia Robin. Tymczasem w pościg za nimi na pokładzie Rocket Mana rusza reszta Słomkowych wraz z bandą Franky’ego i cieślami z Galley-la. Oto kolejny tom arcypopularnej pirackiej sagi "One Piece"!

book
Tom 40
Gear

By odbić pojmanych towarzyszy, Słomkowi z przyjaciółmi przybywają na wyspę sądu. Po swej szaleńczej szarży Luffy staje oko w oko z Blueno, zaś pozostali dokładają wszelkich starań, by do niego dołączyć. Rozpoczyna się wielka bitwa na Enies Lobby! Oto kolejny tom arcypopularnej pirackiej sagi "One Piece"!

book
Tom 41
Wypowiedzenie wojny

Dwadzieścia lat temu, na wyspie zwanej Ohara, żyła sobie mała, samotna dziewczynka imieniem Robin. Ze względu na swoje niezwykłe moce wyszydzana przez rówieśników, jedyne pocieszenie znajdowała w książkach, całe dnie spędzając w ogromnej bibliotece. Pewnego dnia jednak całą wyspę i wszystkich jej mieszkańców spotkał tragiczny [...]

book
Tom 42
Piraci vs. CP9

Gdy Słomkowi dostają się do Wieży Prawa, Spandam rozkazuje CP9 zlikwidowanie intruzów. Luffy i reszta stają do walki z niezwykle silnymi wrogami. Nie mają czasu do stracenia, gdyż z każdą chwilą szanse na odbicie Robin maleją! Oto kolejny tom arcypopularnej pirackiej sagi "One Piece"!

book
Tom 43
Legendarny bohater

Z każdą chwilą Robin coraz bardziej zbliża się do Bramy Sprawiedliwości. Gdy ją przekroczy, już nigdy nie ujrzy swej załogi! Tymczasem Słomkowi, gotowi poświęcić życie, by odbić towarzyszkę, toczą zacięty bój z CP9. Czy zdążą przed nadciągającym w kierunku wyspy Buster Callem!? Oto kolejny tom arcypopularnej pirackiej sagi [...]

book
Tom 44
Wracajmy

Po odbiciu Robin z rąk CP9 Słomkowi podejmują próbę ucieczki z Enies Lobby. Będzie to jednak wyjątkowo trudne zadanie, gdyż do wybrzeży wyspy właśnie dociera niszczycielski Buster Call. Tymczasem Luffy toczy śmiertelny bój z niezwykle groźnym wrogiem, Robem Luccim. Czy naszym bohaterom uda się wyjść z tego bez szwanku!? Oto kolejny [...]

book
Tom 45
Najszczersze wyrazy współczucia

Po brawurowej, acz wyczerpującej ucieczce z Enies Lobby Słomkowi wracają do Water 7, gdzie Franky obiecuje zbudować im nowy statek. Tymczasem odwiedzają ich niespodziewani goście z... marynarki wojennej! Co z tego wyniknie? Czy Usopp wróci do załogi? Co stanie się z Frankym? Oto kolejny tom arcypopularnej pirackiej sagi "One Piece"!

book
Tom 46
Przygoda na wyspie duchów

book
Tom 47
Zachmurzenie z przejściowymi opadami kości

Pozbawiony cienia szkielet-dżentelmen, hordy zombiaków i innych potworów... Pływająca wyspa Thriller Bark nie przestaje zaskakiwać naszych bohaterów! Jaką tajemniczą moc skrywa enigmatyczny Gekko Moria? Jak potoczą się losy rozdzielonych Słomkowych? Oto kolejny tom arcypopularnej pirackiej sagi "One Piece"!

book
Tom 48
Przygoda Oarsa

Słomkowi mają czas do świtu, by odzyskać skradzione przez Morię cienie. W tym celu - oraz by odbić porwaną Nami - ponownie ruszają na Thriller Bark. Tam jednak muszą stawić czoła czterem potworom oraz zombiakom, na czele z przerażającym Oarsem, w którego ciele znajduje się cień Luffy’ego. Czy uda im się pokonać [...]

book
Tom 49
Nightmare Luffy

book
Tom 50
Ponowne dotarcie

book
Tom 51
Jedenastka supernowych

book
Tom 52
Roger i Rayleigh

book
Tom 53
Cechy króla

book
Tom 54
Już nic go nie powstrzyma

book
Tom 55
Przygoda na wyspie ryboludzi

book
Tom 56
Dziękuję Ci

Dzięki pomocy Ivy i jej towarzyszy Luffy rusza za Acem, który został zabrany do Marineford. Odbicie brata będzie jednak niezwykle trudnym zadaniem. Czy Słomkowy wraz z nową ekipą kompanów zdąży przed egzekucją, na której skupia się uwaga całego świata? Czy dojdzie do wielkiej wojny pomiędzy marynarką a Białobrodym?

book
Tom 57
Wojna na szczycie

book
Tom 58
Ludzie nazwą te czasy "Erą Białobrodego"

Tytuł oryginału: ArigatĹŤ, 2009

book
Tom 59
Śmierć Portgasa D. Ace`a

Odmęty mórz przemierza niewielka, krucha łódka, w niej zaś, uśmiechnięty od ucha do ucha siedzi Luffy - chłopak, który od dziecka marzył o tym, by zostać piratem. Nie przeszkadza mu nawet to, że po zjedzeniu “diabelskiego owocu" nigdy nie będzie mógł już pływać, gdyż w zamian za to jego ciało zyskało iście magiczne, [...]

book
Tom 60
Bracie!

Odmęty mórz przemierza niewielka, krucha łódka, w niej zaś, uśmiechnięty od ucha do ucha siedzi Luffy - chłopak, który od dziecka marzył o tym, by zostać piratem. Nie przeszkadza mu nawet to, że po zjedzeniu “diabelskiego owocu" nigdy nie będzie mógł już pływać, gdyż w zamian za to jego ciało zyskało iście magiczne, [...]

book
Tom 61
Romance Dawn

Tytuł oryginału: Kono jidai no na o "Shirohige" to yobu, 2010

book
Tom 62
Tonący transwestyty się chwyta

Tonący transwestyty się chwyta

book
Tom 63
Otohime i tiger

book
Tom 65
By bezpowrotnie zniknęło!!!

Manga dla miłośników opowieści przygodowych. Odmęty mórz przemierza niewielka, krucha łódka, w niej zaś, uśmiechnięty od ucha do ucha, siedzi Luffy -- chłopak, który od dziecka marzył o tym, by zostać piratem. Nie przeszkadza mu nawet to, że po zjedzeniu "diabelskiego owocu" nigdy nie będzie mógł już pływać, gdyż w zamian za [...]

book
Tom 66
Droga ku słońcu

Manga dla miłośników opowieści przygodowych. Odmęty mórz przemierza niewielka, krucha łódka, w niej zaś, uśmiechnięty od ucha do ucha, siedzi Luffy -- chłopak, który od dziecka marzył o tym, by zostać piratem. Nie przeszkadza mu nawet to, że po zjedzeniu "diabelskiego owocu" nigdy nie będzie mógł już pływać, gdyż w zamian za [...]

book
Tom 67
Cool fight

Luffy i Shirahoshi wydostają się ze Skorupiej Wieży, po czym kierują do Morskiego Lasu. Tam spotykają Jinbe, który opowiada im o burzliwej historii Wyspy Ryboludzi. Co wydarzyło się przed kilkunastu laty, gdy królowa Otohime usiłowała doprowadzić do zbliżenia ludzi i mieszkańców podwodnego świata, a po morzach pływała załoga [...]

book
Tom 68
Przymierze piratów

Law składa Luffy`emu propozycję zawarcia przymierza pomiędzy ich załogami celem pokonania jednego z czterech imperatorów. Słomkowi ją przyjmują, a w zamian proszą nowego sojusznika o pomoc w ocaleniu porwanych przez Caesar Clowna dzieci. To jednak może nie być takie łatwe, gdyż demoniczny naukowiec uwalnia swojego przerażającego [...]

book
Tom 69
Sad

book
Tom 70
Pojawia się doflamingo

Nasi bohaterowie dokładają wszelkich starań, by uciec z laboratorium Ceasara, ten jednak gotów jest zrobić wszystko, by pokrzyżować im szyki i doprowadzić do końca swój morderczy eksperyment. Doflamingo również nie próżnuję i wysyła na Punk Hazard swoich podwładnych. Co knuję tajemniczy broker?! Oto kolejny tom arcypopularnej [...]

book
Tom 71
Koloseum szubrawców

Słomkowi docierają do Dressrosy, królestwa rządzonego przez Doflamingo. Niespodziewanie Luffy postanawia wziąć udział w rozgrywanym w koloseum turnieju, w którym nagrodą jest pewien diabelski owoc! Chrapkę na niego ma jednak wielu silnych wojowników. Czy nasz bohater zdoła ich pokonać?! Oto kolejny tom arcypopularnej pirackiej sagi [...]