Fragment plakatu promującego spotkanie opisane w artykule. Lampa stojąca oświetla młodego mężczyznę w okularach, w brązowym golfie. W prawej ręce trzyma książkę, uśmiechając się do innych osób w pomieszczeniu. Z prawej strony fragment okładki książki z szarym tłem, na której po za autorem i tytułem umieszczono rysunek czarnej wrony trzymającej w szponach srebrną monetę.

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 104 zaprasza

Z lewej na górze na czerwonym tle logotyp biblioteki mokotowskiej. Po prawej na górze na czerwonym tle napisy: Mokotów czyta; Recenzja. Po lewej okładka książki, na której na tle starożytnej ateńskiej świątyni narysowana jest metalowa tarcza, oraz ateński hełm przyozdobiony czerwonym irokezem. Z prawej na białym tle tekst: Karol Bunsch; olimpias.

Spalona świątynia, narodziny Aleksandra, namiętność, żądza władzy...

Ściana budynku wyłożona poziomymi pasami potłuczonych naczyń. W lewym górny rogu tablica informacyjna: ulica Belgijska 9; Stary Mokotów.

...czyli ujawniamy tajemnice ulicy Belgijskiej

Z lewej czerwony grzbiet książki Cyrkówka Marianna. Z prawej okładka książki z tajemniczą twarzą zasłoniętą napisami: Anna Fryczkowska; książka nominowana do nagrody Gryfia.

Od kryminałów po romanse