W kółku zdjęcie, na którym wśród wzgórz, po asfaltowej drodze idą łosie.

22 marca godz. 17:30 Mozarta 1

Okładka książki z misiem, ptaszkiem i lasem, której towarzyszą rysunki dinozaura, królika, myszki i małej dziewczynki z małym lisem.

22 kwietnia – 6 maja godz. 17:00-19:00 Mozarta 1, V piętro

Na białym tle logotyp biblioteki mokotowskiej. Do tego tekst: dołącz do naszego zespołu.

Termin składania dokumentów: 14 kwietnia 2024 r.

Na białym tle logotyp biblioteki mokotowskiej. Do tego tekst: dołącz do naszego zespołu.

Termin składania dokumentów: 14 kwietnia 2024 r.

Narysowany glob ziemski został podzielony na jednej trzeciej wysokości. Górnej części nie widać, a z dolnej wyrastają cztery drzewa liściaste. Do tego tekst: dzień Ziemi; zajęcia edukacyjno-plastyczne dla osób w wieku 5 plus; filia nr 54.

19 kwietnia godz. 17:00 Ludowa 4

Okładka książki, na której narysowane są wiatraki, gdzie w miejsce budowli są ludzkie ciała, a pióra wiatrakowe wyrastają z nosów. Przed jednym z wiatraków jest rycerz na koniu z długą kopią i giermkiem u boku.

20 kwietnia  godz. 11:00 Ludowa 4

Narysowany ekran smartfona, a na jego ekranie portretowy rysunek Janusza Korczaka trzymającego książkę w ręku. Wokół smartfona krążą inne aparaty fotograficzne. Do tego tekst: z książką Korczaka jest mi do twarzy.

Czekamy do 20 maja 2024 r.

W jednym kółku narysowany niebieski ptak siedzi na gałęzi z liśćmi i kwiatami. W drugim kółku narysowany słoń z uniesioną trąbą wydmuchuje krople wody. Do tego tekst: plastyczna przygoda; warsztaty artystyczne dla osób w wieku 7+; ptaki, słoń.

16 kwietnia godz. 17:00 Ludowa 4

W kółku na górze logotyp młodzieżowego klubu książki, gdzie na sześciu książkach pływa statek z papieru, a w nim dziewczyna czyta książkę. Poniżej logotypu tekst: nieznane światy; młodzieżowy klub książki. Na prawo od kółka logotyp biblioteki, czyli otwarta książka. Pod nim tekst: filia nr 33.

18 kwietnia godz. 17:00 Niepodległości 19

Po lewej narysowane zielone drzewo z kwitnącymi kwiatami. Po prawe narysowana planeta Ziemia w czerwonej otoczce. Do tego tekst: mały artysta; zajęcia plastyczne dla osób w wieku 3 plus; wiosenne drzewo owocowe; nasza Ziemia; filia nr 54.

11 kwietnia godz. 17:00 Ludowa 4