Biblioteka Publiczna

w Dzielnicy MOKOTÓW m.st. Warszawy
book
bookbook

Misja Ambasadora [E-book]

Tytuł oryginału : "Ambassador`s mission : book one of the Traitor Spy Trilogy".

Autor: Canavan, Trudi

   Notka biograficzna  Jako syn nieżyjącego Wielkiego Mistrza Akkarina, wybawcy miasta, oraz Sonei, niegdyś dziewczyny ze slumsów, a obecnie Czarnego Maga, Lorkin musi stawić czoło dziedzictwu heroizmu i żądzy przygód. Kiedy więc Mistrz Dannyl obejmuje stanowisko Ambasadora Gildii w Sachace, Lorkin zgłasza się na jego asystenta w nadziei, że uda mu się dokonać jakichś wielkich czynów. Kiedy nadchodzi wieść, że Lorkin znalazł

się w niebezpieczeństwie, prawo zakazujące Czarnym Magom opuszczania miasta pozwala Sonei jedynie mieć nadzieję, że Dannyl pomoże jej synowi. Na dodatek Cery potrzebuje jej pomocy jak nigdy dotąd: ktoś morduje Złodziei, a kiedy ofiarą pada rodzina Cery`ego, dawny przyjaciel Sonei odkrywa, że Łowca Złodziei posługuje się magią. Albo kolejnych Złodziei zabija ktoś z Gildii, albo na ulicach Imardinu znów pojawił się dziki mag. Tym razem ma on jednak pełną kontrolę nad swoją mocą -i nie waha się używać jej, by zabijać.

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Trudi Canavan ; przełożyła [z angielskiego] Agnieszka Fulińska.
Seria:Trylogia Zdrajcy / Trudi Canavan : księga 1
Hasła:Powieść
Fantasy
Literatura australijska
Adres wydawniczy:Kraków : Galeria Książki, 2010.
Uwagi:Liczba stron 432. Tytuł z ekranu tytułowego. Tytuł oryginału: The Ambassador`s mission: Book One of the Traitor Spy Trilogy.
Forma gatunek:E-booki. Proza.
Dostępne formaty: ebook ebook    
Twórcy:Fulińska, Agnieszka. Tłumaczenie

Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

MBdDiM nr XXXI
ul. Tyniecka 40a
tel. 22 646 46 49

Sygnatura: E.109
Numer inw.: 109
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni

schowekzleć zamówieniewypożycz


Inne wydania tej pozycji w zbiorach biblioteki:

bookNotka biograficzna:

book

Canavan, Trudi

Trudi Canavan urodziła się w 1969 roku mieszka w Melbourne, w Australii. Jest ilustratorką i projektantką, pracuje między innymi jako szefowa działu graficznego Aurealis - australijskiego czasopisma poświęconego fantasy i science fiction. Jej pierwsza opublikowana historia, "Whispers of the Mist Children", otrzymała w 1999 roku nagrodę Aurealis dla najlepszego opowiadania fantasy. Od czasu wydania bestsellerowej Trylogii Czarnego Maga jest jednym z najpoczytniejszych autorów w Wielkiej Brytanii, Australii i w USA.

Źródło: Lubimyczytać.pl
Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbook


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.