Warsztaty Teatru Dokumentalnego I Storytellingu Dla Młodzieży

mbddim_warsztaty_teatru_dokistory-kalendarz
Kategoria
Wykłady i warsztaty
Termin
2024-02-05 16:30
Miejsce
Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI - ul. Tyniecka 40a, Warszawa
Telefon
E-mail
Strona WWW
Warsztaty dla młodzieży w wieku 11-14 lat

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby Twoje historie stały się nie tylko słowami, ale także prawdziwym spektaklem? Jeśli tak, to te warsztaty są dla Ciebie! Przygotuj się na odkrywanie magicznego świata storytellingu i teatru dokumentalnego w niezwykle kreatywny sposób.

Co na Ciebie czeka? Rozwinięcie umiejętności storytellingu: Nauczymy Cię, jak budować fascynujące opowieści. Wzmacnianie zdolności kreatywnego myślenia: Odkryjesz, jak wyrazić siebie poprzez sztukę, tworząc unikalne ilustracje do Twoich historii. Budowanie więzi: Razem z rówieśnikami stworzysz prawdziwą społeczność twórców, dzieląc się swoimi przeżyciami i doświadczeniami.

Dlaczego warto? Bo to szansa na poznanie siebie: Przez refleksję nad własnymi historiami dowiesz się, co sprawia, że jesteś wyjątkowy, a jednocześnie zrozumiesz, jak Twoje doświadczenia łączą Cię z innymi. Bo to podróż przez różnorodność: Warsztaty otworzą przed Tobą drzwi do świata różnorodnych perspektyw i kultur, dzięki czemu poszerzysz swoje horyzonty. Bo to szansa na zabłyszczenie: Na zakończenie, przedstawisz swoje historie publiczności w niesamowitym projekcie teatru dokumentalnego!

Kiedy? (poniedziałki) godzina 16:30-18:30 Blok warsztatowy trwa od lutego do końca marca. Pierwsze zajęcia już 5 lutego 2024 r. Zapraszamy osoby w wieku 11-14 lat.

Nie zwlekaj! Dołącz do naszej twórczej społeczności i razem z nami odkrywaj moc opowiadania historii! Zapisz się już teraz i przygotuj się na niezapomniane chwile pełne śmiechu, odkryć i nowych przyjaźni!

Zapisy przez stronę www.mbddim.pl (kalendarz wydarzeń)

 
 

Terminy

  • 2024-02-05 16:30