W lipcu prezentujemy wystawę dzieł Bożeny Bator, członkini Warszawskiego Stowarzyszenia Plastyków. Jej ulubioną techniką malarską jest malarstwo olejne. Stosowanie tej techniki pozwala na przetwarzanie świata takiego, jaki jest lub jaki chciałaby pokazać przez użycie szerokiej palety kolorów i ich wzajemne oddziaływanie. Na równi ważne jest dla niej malarstwo akrylowe. Najczęstszym tematem prac malarki jest pejzaż oraz przyroda.
Wystawa prac Bożeny Bator na Czerniakowskiej
Wstęp wolny.
W czwartek, 2 lipca zapraszamy na 17:00 na wernisaż wystawy.