Zapraszamy na spotkanie z cyklu Akademia Smyka.
Czy lody służą tylko do jedzenia? Przekonamy się o tym podczas warsztatów, na których przybliżymy nieco historię oraz ciekawostki o tym słodkim deserze. Wykonamy również pracę plastyczną.
Co, gdzie, kiedy?
Czytamy z tatą – Akademia Smyka na Ludowej
- czwartek, 2 lipca
- godzina 17:00
- dla dzieci w wieku 3+
- Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr LIV, ul. Ludowa 4 (I piętro, bez windy)
Wstęp bezpłatny.
Zapisy: 509 672 586, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w placówce.