Biblioteka Publiczna

w Dzielnicy MOKOTÓW m.st. Warszawybook
book

Moja pizza : [Gra edukacyjna] Montessori
Zestaw "Moja pizza" zawiera plastikowe akcesoria pozwalające na stworzenie pizzy, która podbije swoim smakiem cały świat! W zestawie znajduje się również kuchnia 3D, w której specjalista od pizzy może przygotowywać swoją potrawę. Poza tym w opakowaniu znajdują się również akcesoria z plastiku oraz pojemniczki z plasteliną pozwalające na wykonywanie dodatkowych składników - wszystko to pozwala na rozwój

kreatywności i dowolną zabawę. Zestaw ten jest zgodny z pedagogiką Montessori, gdyż pozwala dzieciom na samodzielność. Dzięki dotykowemu doświadczeniu i manipulowaniu plasteliną dziecko skutecznie się uczy i zdobywa umiejętności manualne. Podczas zabawy kuchnią 3D może uporządkować wszystkie elementy samodzielnie, aby stworzyć odpowiednio funkcjonalne środowisko.

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:
Hasła:Pizza
Gry i zabawy
Adres wydawniczy:Teramo : Lisciani, 2020.
Zawartość
pudełka:
  • wiele elementów
  • instrukcja (8 stron : ilustracje ; 24 cm)
Uwagi:W pudełku: 1 kuchnia złożona z 11 elementów, 5 słoiczków z kolorową modeliną, 1 foremka do pizzy, 1 kółko do krojenia pizzy, 1 foremka do przypraw do pizzy, 22 akcesoria do pizzeri, instrukcja (8 stron : ilustracje ; 24 cm). Nieodpowiednia dla dzieci w wieku poniżej 3 lat (małe elementy - ryzyko zadławienia).
Forma gatunek:Gry i zabawki.
Dziedzina:Hobby i czas wolny
Przeznaczenie:3-6.
Skocz do:Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Wyp nr 125
ul. Czerniakowska 38A
tel. 22 841 33 58

Sygnatura: G.483
Numer inw.: 483
Dostępność: tylko na miejscu

schowek

Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.