Biblioteka Publiczna

w Dzielnicy MOKOTÓW m.st. Warszawybook
bookbook

Kocia kawiarnia [Dokument dźwiękowy]

Tytuł oryginału : "Neko Café, ".

Autor: Sólyom, Anna
Nagore po raz kolejny znajduje się na życiowym zakręcie. Nie ma oszczędności, pomysłu na siebie, a jej ostatni związek właśnie się rozpadł. W akcie desperacji przyjmuje pracę w kociej kawiarni w Barcelonie, choć nie znosi kotów i kociarzy!Czy wśród puchatych futer i głośnych miauków odnajdzie wreszcie szczęście?To, co na początku ją przeraża, w miarę upływu czasu staje się

przemieniającym doświadczeniem. Od każdego z siedmiu mieszkańców kawiarni Nagore dostaje wyjątkową lekcję. Może nawet dzięki nim wreszcie się zakocha (o zgrozo, w kociarzu!)?Czasem zdarzają się cuda, zwłaszcza jeśli w pobliżu jest kot!

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Anna Sólyom ; [przełożyła Joanna Ostrowska].
Hasła:Kawiarnie i cukiernie
Koty
Trudne sytuacje życiowe
Barcelona (Hiszpania)
Powieść obyczajowa
Literatura hiszpańska
Adres wydawniczy:Kraków : Mando : Wydawnictwo WAM - Studio Inigo, [2023].
Gatunek:Nie potrzebujesz siedmiu żyć. Możesz być szczęśliwy w tym! Nagore po raz kolejny znajduje się na życiowym zakręcie. Nie ma oszczędności, pomysłu na siebie, a jej ostatni związek właśnie się rozpadł. W akcie desperacji przyjmuje pracę w kociej kawiarni w Barcelonie, choć nie znosi kotów i kociarzy! Czy wśród puchatych futer i głośnych miauków odnajdzie wreszcie szczęście? To, co na początku ją przeraża, w miarę upływu czasu staje się przemieniającym doświadczeniem. Od każdego z siedmiu mieszkańców kawiarni Nagore dostaje wyjątkową lekcję. Może nawet dzięki nim wreszcie się zakocha (o zgrozo, w kociarzu!)?Czasem zdarzają się cuda, zwłaszcza jeśli w pobliżu jest kot! Książka dla miłośników kotów, kawy, Barcelony. I dla wszystkich, którzy po prostu chcą się poczuć dobrze!
Nośnik:1 płyta audio (CD-MP3) (3 godz. 46 min) :
Uwagi:Rok wydania na podstawie stron handlowych: bonito.pl, platon.pl.
Forma gatunek:Audiobooki. Proza.
Wykonawcy:Czyta: Anna Kończal-Bochenek.
Wymagania systemowe:Nagranie w formacie mp3.
Adnotacja:Nie potrzebujesz siedmiu żyć. Możesz być szczęśliwy w tym! Nagore po raz kolejny znajduje się na życiowym zakręcie. Nie ma oszczędności, pomysłu na siebie, a jej ostatni związek właśnie się rozpadł. W akcie desperacji przyjmuje pracę w kociej kawiarni w Barcelonie, choć nie znosi kotów i kociarzy! Czy wśród puchatych futer i głośnych miauków odnajdzie wreszcie szczęście? To, co na początku ją przeraża, w miarę upływu czasu staje się przemieniającym doświadczeniem. Od każdego z siedmiu mieszkańców kawiarni Nagore dostaje wyjątkową lekcję. Może nawet dzięki nim wreszcie się zakocha (o zgrozo, w kociarzu!)?Czasem zdarzają się cuda, zwłaszcza jeśli w pobliżu jest kot! Książka dla miłośników kotów, kawy, Barcelony. I dla wszystkich, którzy po prostu chcą się poczuć dobrze!
Twórcy:Kończal-Bochenek, Anna. Wykonanie

Ostrowska, Joanna. . Tłumaczenie

Dźwięk:MP3
Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Wyp. Nr 20
ul. Żuławskiego 4/6
tel. 22 627 42 22

Sygnatura: K.1501
Numer inw.: 1501
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni

schowekzleć zamówienie

DWM
Aleje Niepodległości 19
tel. 22 853 01 71

Sygnatura: K.821.134.2 Lit. hiszpańska
Numer inw.: 4697
Pozycja wypożyczona

Wypożyczona przez: 060495
do dnia: 2023-11-28
schowekrezerwuj
więcejrezerwuj


Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

bookbook


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.