Biblioteka Publiczna

w Dzielnicy MOKOTÓW m.st. Warszawybook
book

Miłość, szkielet i spaghetti : [Dokument dźwiękowy]

Autor: Obuch, Marta.

   Notka biograficzna  Włoska mafia, zrzucony z jasnogórskiej wieży trup i kobiety, które nie dają sobie w kaszę dmuchać. Ostrzegamy, słuchanie tego audiobooka w miejscach publicznych grozi niekontrolowanymi wybuchami śmiechu albo... napadami głodu! Dorota zatrudnia się w domu zabójczo przystojnego włoskiego biznesmena jako pielęgniarka, szybko jednak się okazuje, że będzie musiała dla niego również gotować. Zresztą nie tylko

dla niego, ale także dla bandy jego pracowników, a Włosi mają żołądki jak spadochrony i lubią dobrze zjeść. Problem w tym, że Dorota potrafi przyrządzić jedynie herbatę, do czego w strachu przed utratą pracy nie może się przyznać. Na szczęście ma przecież siostry, mamę i ciocię - wszystkie panie są wyśmienitymi kucharkami, choć charaktery mają wredne. Wydaje się, że to nie ma nic do rzeczy, wystarczy w tajemnicy wpuścić rodzinkę do kuchni, włączyć głośno radio, a reszta dokona się sama... Nic bardziej mylnego! Jednocześnie z jasnogórskiej wieży spada trup, a pod murami klasztoru grupa antropologów odkopuje wiekowy szkielet człowieka. Co łączy te wydarzenia? I czy naprawdę istnieje podziemne przejście między Jasną Górą a pobliskim zamkiem? A może znowu sprawdzi się powiedzenie, że gdzie diabeł nie może, tam babę pośle...?Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Marta Obuch.
Seria:Audiobook/ Heraclon International
Hasła:Częstochowa (woj. śląskie)
Polska
Powieść
Kryminał
Adres wydawniczy:[Poznań] : Storybox.pl ; Filia, [2023].
Nośnik:1 płyta CD (15 godz. 3 min) :
Uwagi:Rok wydania na podstawie stron księgarń internetowych. Miejsca wydania na podstawie siedzib wydawców. Na dokumencie: copyright© by Marta Obuch, 2012. Na CD także nazwa właściciela imprintu: Heraclon International Sp. z o.o. Wydanie książkowe ukazało się nak ładem wydawnictwa Filia.
Forma gatunek:Audiobooki. Proza.
Wykonawcy:Czyta: Donata Cieślik.
Twórcy, wykonawcy:Opracowanie redakcyjne wersji audio: Mateusz Wielgo, Donata Cieślik; realizacja akustyczna: Mateusz Wielgo.

Cieślik, Donata. Wykonanie

Wielgo, Mateusz. Redakcja
Dźwięk
Redakcja

Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Wyp. Nr 20
ul. Żuławskiego 4/6
tel. 22 627 42 22

Sygnatura: K.1491
Numer inw.: 1491
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni

schowekzamów


Notka biograficzna:

book

Obuch, Marta

Marta Obuch, urodzona: 5 stycznia 1975 r. Autorka komedii kryminalnych. Debiutowała w 2007 r. powieścią "Precz z brunetami!".Następna powieść z 2008 to "Odrobina fałszerstwa". Skończyła polonistykę na Uniwersytecie Śląskim, pracowała również jako dziennikarka. Doceniła prozę Joanny Chmielewskiej i poszła jej śladami. Twórczość Marty Obuch znalazła wielu czytelników ze względu na lekką fabułę i zabawne postacie, które wplątują się w najrozmaitsze afery kryminalne.

Źródło: lubimyczytac.pl
Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbook


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.