Przejdź do menu Przejdź do Zawartości strony Przejdź do Stopki
_

Biblioteka Publiczna

im. Zygmunta Łazarskiego
w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawybook
Okładka pozycji Nieszczęścia chodzą trójkami : [ Dokument dźwiękowy ]

Nieszczęścia chodzą trójkami : [ Dokument dźwiękowy ]

Autor: Kubasiewicz, Magdalena

Notka biograficzna
Informacje o pozycji
Odpowiedzialność:Magdalena Kubasiewicz.
Hasła:Powieść
Kryminał
Adres wydawniczy:[Warszawa] : Heraclon International - Storybox.pl ; Czarna Dama, copyright 2021.
Gatunek:Zaczęło się od poplamionej spódniczki różowego słonia. Skończyło na znalezieniu trupa. Gdy Daniela Nieszczęście opuściła krakowski akademik i udała się do domu krewnej, nie sądziła, że znajdzie tam swoje dwie kuzynki (żywe) oraz ciotkę (martwą). Na pewno nie spodziewała się też, że wszystkie trzy staną się głównymi podejrzanymi w sprawie o morderstwo. Kto zabił starszą panią w jej własnym salonie? Gdzie znikł cenny naszyjnik ze szmaragdami? I czy trzy Nieszczęścia zdołają dojść do porozumienia, zanim podzielą los ciotki…?
Nośnik:1 płyta audio (CD-MP3) (7 godz. ) :
Uwagi:Wydawnictwo Czarna Dama wyrażone znakiem graficznym.
Forma gatunek:Audiobooki. Proza.
Wykonawcy:Czyta: Ilona Chojnowska.
Adnotacja:Zaczęło się od poplamionej spódniczki różowego słonia. Skończyło na znalezieniu trupa. Gdy Daniela Nieszczęście opuściła krakowski akademik i udała się do domu krewnej, nie sądziła, że znajdzie tam swoje dwie kuzynki (żywe) oraz ciotkę (martwą). Na pewno nie spodziewała się też, że wszystkie trzy staną się głównymi podejrzanymi w sprawie o morderstwo. Kto zabił starszą panią w jej własnym salonie? Gdzie znikł cenny naszyjnik ze szmaragdami? I czy trzy Nieszczęścia zdołają dojść do porozumienia, zanim podzielą los ciotki…?
Twórcy:Chojnowska, Ilona. (1982- ). Wykonanie

Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz
Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):


(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Wyp. Nr 20
ul. Żuławskiego 4/6
tel. 22 627 42 22

Sygnatura: Kryminały: K.821-3 Lit. polsk
Numer inw.: 1101
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni

schowekzleć zamówienie
Notka biograficzna:


book

Kubasiewicz, Magdalena

Magdalena Kubasiewicz – rocznik 1990, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pochodzi ze świętokrzyskiego, obecnie jednak mieszka i pracuje w Krakowie. Fantastykę kocha od zawsze, ale pisuje teksty w różnych gatunkach. Napisała kilka książek fantastycznych „Spalić wiedźmę”, „Wiedźma Jego Królewskiej Mości”, „Gdzie śpiewają diabły”, ale ma koncie także powieści mainstreamowe. Należy do Hardej Hordy, grupy zrzeszającej kilkanaście pisarek fantastyki.

Źródło: lubimyczytac.pl


Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:


Okładka książki 100 wesel i zaginięcie 1Okładka książki 150 wesel i grób 2Okładka książki 50 wesel i pogrzeb [E-audiobook] 3Okładka książki Czarodziejka z ulicy Grodzkiej 5Okładka książki Gdzie śpiewają diabły 7Okładka książki Jesienny bluszcz 8Okładka książki Klątwa dla demona 9Okładka książki Kołysanka dla czarownicy 10Okładka książki Nieszczęścia chodzą trójkami [E-audiobook] 11Okładka książki Nieszczęścia chodzą trójkami 12Okładka książki Przysługa dla czarnoksiężnika 13Okładka książki Sonata dla motyla 14Okładka książki Spalić wiedźmę 15Okładka książki Spalić wiedźmę 16Okładka książki Topienie Marzanny 17Okładka książki Wiedźma Jego Królewskiej Mości [Dokument dźwiękowy] 18Okładka książki Wigilijny pech [Dokument dźwiękowy] 20Okładka książki Wigilijny pech [E-audiobook] 21Okładka książki Wigilijny pech [E-book] 22Okładka książki Wigilijny pech 23
Dodaj komentarz do pozycji:

Recenzje pozycji

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.
Emotikonki