Biblioteka Publiczna

w Dzielnicy MOKOTÓW m.st. Warszawy
book
bookbook

Uczenie maszynowe z użyciem Scikit-Learn i TensorFlow

Autor: Géron, Aurélien.
W 2006 roku świat nauki zafascynował się głębokimi sieciami neuronowymi. Wbrew wcześniejszym przekonaniom okazało się, że ich uczenie jest możliwe. Technika ta została nazwana uczeniem głębokim. Wymagała zapewnienia olbrzymiej mocy obliczeniowej i potężnych ilości danych, jednak potencjał wytrenowanych sieci głębokich był niesamowity. Kolejne lata przyniosły bujny rozwój tej technologii

w wielu obszarach, co pozwoliło na tworzenie przeróżnych zaawansowanych produktów. Prace nad nowymi zastosowaniami sieci głębokich trwają. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce zdominują one większość dziedzin naszego życia.To drugie wydanie bestsellerowego przewodnika po technikach uczenia maszynowego. Wystarczą minimalne umiejętności programistyczne, aby dzięki tej książce nauczyć się budowania i trenowania głębokiej sieci neuronowej. Zawarto tu minimum teorii, a proces nauki jest ułatwiony przez liczne przykłady i ćwiczenia. Wykorzystano gotowe rozwiązania i przedstawiono zasady pracy ze specjalistycznymi narzędziami, w tym z TensorFlow 2, najnowszą odsłoną modułu. W efekcie niepostrzeżenie przyswoisz niezbędny zasób pojęć i narzędzi służących do tworzenia systemów inteligentnych. Poznasz różnorodne techniki i zaczniesz samodzielnie ich używać. Po lekturze będziesz biegle posługiwać się najnowszymi technologiami sztucznej inteligencji!

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Aurélien Géron ; tłumaczenie: Krzysztof Sawka.
Hasła:Uczenie się automatyczne
Sieci neuronowe (informatyka)
Adres wydawniczy:Gliwice : Helion, © 2020.
Wydanie:Wydanie II, aktualizacja do modułu TensorFlow 2.
Opis fizyczny:764, [4] strony : ilustracje (w tym kolorowe) ; 24 cm.
Uwagi:Na stronie tytułowej miejsca wydania oryginału, na okładce, stronie tytułowej i grzbiecie logo wydawcy oryginału: O`Reilly®.
Twórcy:Sawka, Krzysztof. Tłumacz

Skocz do:Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

DWM
Aleje Niepodległości 19
tel. 22 853 01 71

Sygnatura: 2465
Numer inw.: 2465
Pozycja wypożyczona

Wypożyczona przez: 039874
do dnia: 2021-10-08
schowekrezerwuj
więcejrezerwuj

Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.