Biblioteka Publiczna

w Dzielnicy MOKOTÓW m.st. Warszawybook
bookbook

Odnaleziony [E-book]

Tytuł oryginału : "Found ".

Autor: Coben, Harlan

   Notka biograficzna  Księga III trylogii z Mickeyem Bolitarem, Bratankiem Myrona Bolitara. Są rzeczy, o których lepiej nie wiedzieć. MORDERSTWO, TAJEMNICA, INTRYGI. Minęło osiem miesięcy od tragicznej śmierci ojca Mickeya. Osiem miesięcy kłamstw, przemilczeń i pytań bez odpowiedzi. Chłopak wciąż wierzy, że wypadek samochodowy, w którym ojciec podobno zginął, był jedną wielką mistyfikacją. Ekshumacja zwłok

tylko utwierdza go w tym przekonaniu. Mickey próbuje dociec prawdy o ojcu, ale prowadzi jeszcze dwa niezależne śledztwa. Jedno dotyczy afery dopingowej w szkolnej drużynie koszykówki. Drugie - zaginięcia chłopaka jego przyjaciółki Emy. Chłopaka, który być może w ogóle nie istnieje.

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Harlan Coben ; z angielskiego przełożył Robert Waliś.
Hasła:Powieść
Kryminał
Literatura amerykańska
Adres wydawniczy:Warszawa : Wydawnictwo Albatros Andrzej Kuryłowicz, [2015].
Uwagi:Liczba stron 221. Tytuł z ekranu tytułowego. U dołu okładki: Są rzeczy, o których lepiej nie wiedzieć Stanowi część 3 cyklu ; część 1 - "Schronienie", część 2 - "Kilka sekund od śmierci"
Forma gatunek:E-booki. Proza.
Dostępne formaty: ebook ebook    
Twórcy:Waliś, Robert. Tłumaczenie

Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

MBdDiM nr XXXI
ul. Tyniecka 40a
tel. 22 646 46 49

Sygnatura: E.152
Numer inw.: 152
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni

schowekzleceniewypożycz


Inne wydania tej pozycji w zbiorach biblioteki:

bookbookbookNotka biograficzna:

book

Coben, Harlan

Urodzony 4 stycznia 1962 - amerykański pisarz, autor powieści kryminalnych. Zadebiutował w 1995 roku powieścią „Bez skrupułów”, jednak to wydanie thrillera pt. „Nie mów nikomu” okazało się przełomem w jego karierze i przyniosło mu międzynarodową sławę.

Źródło: lubimyczytac.pl
Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbook


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.