Na pomarańczowym tle rozrzucony tekst: czwartek z planszówkami; 16:30; 13 lipca; 20 lipca. Do tego rysunki rodziny grającej w planszówkę przy stole, przycisk start, gra planszowa i kostka wielościenna.

13, 20, 27 lipca godz. 16:30-17:30 Melsztyńska 4/10

Na górze duży napis czerwiec. Poniżej tekst: w bibliotece dla dzieci i młodzieży nr 33, aleje Niepodległości 19. Pod tekstem wypisane dni tygodnia od poniedziałku do czwartku.

Wiatr, planszówki, smerfy, ryby...

Rysunkowe postacie bawią się w różne gry: w klasy, na skakance, w robienie baniek mydlanych; spacerują z psami, pani wręcza dziecku balon. Stylowa latarnia dopełnia kolorową grafikę.

31 maja godz. 14:00-18:00 al. Niepodległości 19

Na górze duży napis maj, a obok niego biało-czerwona flaga i godło orzełek. Poniżej tekst: w bibliotece dla dzieci i młodzieży nr 33, aleje Niepodległości 19. Po tekstem wiele porozrzucanych oraz pięć młodych postaci czytające książki. Pod postaciami wypisane dni tygodnia.

Radio, moda, mydło i powidło ;)

Na czarnym tle przenikające się kręgi żółte, fioletowe i niebieskie. Do tego tekst: dwudziesty ogólnopolski tydzień bibliotek; 8-15 maja 2023; tydzień bibliotek na Mokotowie.

Piknik, spotkania, quizy, kiermasze, warsztaty

Zielone tło na górze, piaskowe na dole. Z prawej gałązka pełna zielonych liści oraz wiązanka kwiatów. Do tego tekst: biblioteka dla dzieci i młodzieży nr 33, aleja Niepodległości 19; warsztaty międzypokoleniowe; dzień florysty; tworzymy bukiety i wiązanki, układamy wspólnie w parach, rodzicie z dziećmi, dziadkowie z wnukami.

28 kwietnia godz. 16:30 Niepodległości 19

Grafika w błękitnej tonacji imitującej ocean. Dominuje rysunek kolorowej rafy. W wodzie pływają ryby.

25 kwietnia godz. 17:00  Ludowa 4

Grafika w tonacji zieleni i piasku. Po prawej podsufitowa doniczka wypełniona zielonym pnączem. Do tego tekst: warsztaty międzypokoleniowe; makrama; tworzymy kwietnik podsufitowy; pleciemy wspólnie w parach; rodzice z dziećmi, dziadkowie z wnukami.

24 kwietnia godz. 16:00 Niepodległości 19