Dzień Dziecka

Kategoria
Inne
Termin
2019-06-01 11:00
Miejsce
Multimedialna Biblioteka nr XXXI - ul. Tyniecka 40a, Warszawa
Telefon
22 646 46 49
E-mail
Strona WWW
Załącznik

Plenerowe przedstawienie Wędrownego Teatru Lalek, stanowisko warsztatowe „Poławiacze słów” i komponowanie domków do zabawy to atrakcje, które szykujemy dla dzieci w dniu ich święta. Zapraszamy na Tyniecką do bibliotecznego ogrodu 1 czerwca od 11.00 do 15.00.


Program:

godz. 11.00 „FINTIKLUSZKI – folkowe okruszki” spektakl w wykonaniu Wędrownego Teatru Lalek „Małe Mi”.
FINTIKLUSZKI, to w języku mieszkańców krainy Dawno Dawno Temu, po prostu drobiazgi. Zabawne, błyskotliwe, wzruszające, zapomniane przypowiastki, obyczaje, wspomnienia, wierszyki i przyśpiewki, zebrane w Wędrownym Kramie z Opowieściami. Wskrzeszają świat Wielkoludów, Domowych Skrzatów, zdradzają tajemnice powstania Skowronka… Wstęp wolny, spektakl dla dzieci od lat 3 do 103.

od godz. 12.00 POŁAWIACZE SŁÓW – plenerowe stanowisko warsztatowe dla dzieci, na którym będzie można wyłowić list w butelce, stworzyć wiadomość z bezludnej wyspy, odkryć znaczenie słów zamoczonych w wodzie. Wstęp wolny

godz. 13.00 MOJE PIĘKNE WNĘTRZE – warsztaty komponowania domków do zabawy.
MOJE PIĘKNE WNĘTRZE, to unikalne warsztaty komponowania domków do zabawy, które wprowadzają dzieci w świat skomplikowanych zależności plastycznych i przestrzennych. BEZ INSTRUOWANIA, BEZ PORÓWNYWANIA, BEZ OCENIANIA, BEZ PRESJI.
Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona, zapisy on-line przez stronę www.mbddim.pl

w godz. 11.00-15.00 STREFA CZYTANIA – czytamy książki pod gołym niebem, na hamakach, leżakach i trawie!

Uwaga! W przypadku załamania pogody działania realizujemy wewnątrz biblioteki.


Wstęp wolny

WIĘCEJ INFORMACJI


 
 

Terminy

  • 2019-06-01 11:00