Głównej zawartości

Komunikat alertu

 

P R O T O K Ó Ł

z rozstrzygnięcia konkursu MOKOTOPEDIA – MOKOTÓW LITERACKI

zorganizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy z okazji

stulecia stołeczności Mokotowa

 

W dniu 24 maja 2017 roku Jury w składzie:

Ernest Bryll – przewodniczący,

członkowie: Joanna Olech, Małgorzata Szyszko-Kondej, Tadeusz Władysław Świątek, Ewa Eysymontt, Elżbieta Frankiewicz i Wojciech

Kupść po analizie i ocenie 29 prac indywidualnych i 16 zespołowych postanowiło przyznać następujące nagrody:

 

I nagroda w kategorii szkoły podstawowe:

 

- prace indywidualne: Dominika Januszewska, Filip Łojewski;

- prace zespołowe: Izabela Bytof, Aleksandra Cegielska, Pola Gontarska, Aleksandra Jankowska, Aleksandra Kłysz, Marta Kocewiak,

Wiktoria Kubik, Marta Kucharska, Iga Soroka, Maja Szymańska, Julian Wojciechowski, Krzysztof Żmuda;

 

I nagroda w kategorii gimnazja:

- prace indywidualne: Zuzanna Zielińska,

- prace zespołowe: Wiktoria Sagadyn, Małgorzata Radwan, Karolina Bandzul, Katarzyna Adamczyk, Sandra Jasińska;

 

I nagroda w kategorii szkoły średnie:

- prace indywidualne – nagrody nie przyznano,

- prace zespołowe: Aleksandra Bękarciak, Gabriela Cienkusz, Justyna Grzybowska, Wiktor Jakowski, Filip Kocon, Łukasz Kolasa,

Maciej Krysiak, Jakub Marciniak, Magdalena Nabożna, Bartosz Reszczyński, Mikołaj Sobolewski, Julia Sochaczewska, Patrycja Swobut,

Jakub Tusiński, Weronika Wołosecka:

 

II nagroda w kategorii szkoły podstawowe:

- prace indywidualne: Aleksandra Chabko, Maja Przybylska, Julia Szajer, Yulian Zhydachevski,

- prace zespołowe: Karolina Brzustowska, Szymon Jurkowski, Julia Kozioł, Alicja Masiak, Paweł Mazur, Tomasz Michalak,

Karolina Pajor, Stefan Pisarek;

 

II nagroda w kategorii gimnazja:

- prace indywidualne: nagrody nie przyznano,

- prace zbiorowe – nagrody nie przyznano,

 

II nagroda w kategorii szkoły średnie:

- prace indywidualne: Karolina Wiechowicz,

- prace zbiorowe: Maja Kamińska, Magdalena Poniewozik, Patrycja Regulska, Sandra Sobolewska, Patrycja Stępniewska, Alicja Stolarczyk;

 

III nagroda w kategorii szkoły podstawowe:

- prace indywidualne: Jan Cendrowski, Marcela Zgadzaj,

- prace zespołowe: Zofia Dudek, Barbara Plotzke, Agnieszka Sękowska;

 

III nagroda w kategorii gimnazja:

- prace indywidualne – nagrody nie przyznano,

- prace zbiorowe – nagrody nie przyznano.

 

Wyróżnienie w kategorii szkoły podstawowe:

- prace indywidualne: Weronika Bielińska, Marcin Putkiewicz, Aniela Rubka, Kacper Woźniak,

- prace zespołowe: Gabriela Fajok, Katarzyna Fajok, Kacper Grzęda, Julia Hałas, Julia Jurkowska, Magdalena Kalbarczyk,

Krzysztof Kośnik, Zofia Łukaniewicz, Agata Malczewska, Jakub Razarenkow, Mariusz Trzybiński, Aleksandra Ziółkowska.

 

Wyróżnienie w kategorii gimnazja:

- prace indywidualne – nagrody nie przyznano,

- prace zbiorowe – nagrody nie przyznano.

 

Wyróżnienie w kategorii szkoły średnie:

- prace indywidualne: Gabriela Lech, Łukasz Pyzel, Zuzanna Wrońska;

- prace zbiorowe – nagrody nie przyznano.

 

Wyróżnienie specjalne

w uznaniu dla wkładu pracy uczniów i przygotowujących ich nauczycieli otrzymały następujące szkoły: Szkoła Podstawowa nr 190,

Szkoła Podstawowa nr 191, Szkoła Podstawowa nr 307, XXVIII LO im. J. Kochanowskiego, XLIX LO im. J.W. Goethego

i Zespół Szkół Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomicznych nr 1.

 

Przewodniczący Ernest Bryll……………..

Joanna Olech………………………… Małgorzata Szyszko-Kondej……………….

Tadeusz W. Świątek…………………… Ewa Eysymontt………………………

Elżbieta Frankiewicz………………….. Wojciech Kupść